Коробочка для ялинкових прикрас . Обирай 6,12,24 іграшки та коробочку - складай набір!
вверхвниз

Упаковка картонна для комплекту іграшок від Gardenwood.
Обирай 6 і більше іграшок тут : https://gardenwood.com.ua/g41973032-zberi-svij-komplekt , додавай цю коробку і отримуй своє замовлення протягом 2х днів.
Додай у зиму чарів із магічними прикрасами від Gardenwood!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 15 см |
| Діаметр | 9 см |
| Довжина | 10 см |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товари чи послуги | Товари |
| Новорічні прикраси | Упаковка комплекту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴
- Спосіб упаковки: При замовленні 6, 12, 24 або 48 іграшок додайте до замовлення коробку та отримуйте готовий набір зібраний вами власноруч


