Набір ялинкових прикрас Merry Christmas, комплект 15 шт. Дерев"яна коробка з друком
вверхвниз

Набір оригінальних ялинкових прикрас ми пакуємо в дерев'яну коробочку з тематичним гравіруванням, щоб створити святковий настрій.
Наші новорічні набори стануть чудовим подарунком на зимові свята і допоможуть створити Вам дизайнерську ялинку і чарівну атмосферу вдома або на роботі.
Як замовити коробку оригінальних прикрас на ялинку?
1
Обрати на сайті новорічний набір
2
Вказати бажану кількість
3
Вказати зручний для вас спосіб оплати і доставки
4
Отримати товар
Доставка по всій Україні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 20 см |
| Діаметр | 9 см |
| Довжина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Gardenwood |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Спосіб пакування | Дерев"яна коробка з друком |
| Колір | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴









Відправка з 10 квітня 2026