Корзина
54 отзыва
Gardenwood - лазерна порізка, вироби з дерева та акрилу, гравірування, УФ друк

Послуги лазерної перфорації фанери, акрилу, картону

У майстерні Gardenwood можна різати та кроїти неметалеві матеріали такою особливою технікою як лазерна перфорація. Наш лазер за раз пробиває велику кількість однакових за розміром правильно розташованих отворів у вигляді унікального орнаменту чи створює незвичайні форми з фанери, картону, акрилу, чи іншого матеріалу.

 

Свою роботу ми завжди виконуємо  максимально швидко, якісно та акуратно. Команда Gardenwood вкладає у кожне замовлення не тільки час та професіоналізм,  а й душу та творчість.

Для чого використовують цей спосіб нарізки?

Лазерна перфорація ідеально підійде для розкрою шкіри та тканини, оскільки обладнання працює по чітких лініях та прорахованих замірах до міліметра. В результаті Ви отримуєте швидкий та якісний розкрій чи порізку, матеріал має одразу оброблені краї, які не торочаться. Також лазером вирізають візерунки на тканині та шкірі для створення стильного одягу і неординарних дизайнерських рішень.

З картону, акрилу та фанери за допомогою лазерної перфорації у майстерні Gardenwood створюють різноманітні трафарети, листівки, рекламну продукцію, декор, вирізають незвичайні форми з найменшими деталями.

 

Лазерна перфорація у Gardenwood - це:

Швидке виконання замовлення

 

Ідеальна точність і чіткість навіть найменших деталей

 

Якісна та акуратна робота

 

Увага до деталей

Як замовити послугу перфорування ( перфорації ) лазером? 

1
Оберіть бажану послугу

Оберіть на нашому сайті бажану послугу, попередньо ознайомившись із можливими варіантами та характеристиками, що доступні для даної послуги та умовами замовлення, доставки та оплати

 
2
Зв'яжіться з менеджером

Для уточнення всіх деталей чи замовлення послуги зв'яжіться із нашим менеджером через сайт (в чаті, повідомленням чи залишився свій номер) або напряму (телефоном, viber)

3
Оформіть замовлення

Уточнивши деталі та визначившись із послугою, оформіть замовлення на сайті або ж через менеджера

 
4
Надішліть завдання

Надішліть макети або технічне завдання на виконання обраної послуги. На пошту або іншими каналами.

5
Виберіть спосіб оплати і доставки

За попередньою консультацією з менеджером із менеджером визначте зручний для вас спосіб оплати замовлення та доставки його у пункт призначення.

 
6
Отримайте ваше замовлення

Отримайте ваше замовлення та переконайтесь, що усе виконано бездоганно