Набір оригінальних ялинкових прикрас ми пакуємо в дерев'яну коробочку з тематичним гравіруванням, щоб створити святковий настрій.
Наші новорічні набори стануть чудовим подарунком на зимові свята і допоможуть створити Вам дизайнерську ялинку і чарівну атмосферу вдома або на роботі.
Як замовити коробку оригінальних прикрас на ялинку?
1
Обрати на сайті новорічний набір
2
Вказати бажану кількість
3
Вказати зручний для вас спосіб оплати і доставки
4
Отримати товар
Доставка по всій Україні
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 20 см |
| Диаметр | 9 см |
| Длина | 20 см |
| Цвет | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Gardenwood |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Спосіб пакування | Дерев''яна коробка з гравіровкою |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴










Отправка с 26 мая 2026