Унікальні новорічні ялинкові 3D прикраси , іграшки з фанери Gardenwood, комплект 6 шт.

Термін виготовлення - до 4х робочих днів.
Набір дерев'яних ялинкових 3D - прикрас Gardenwood #1
Майстерня Gardenwood створює для Вас особливі новорічні набори з дерев'яних ялинкових прикрас.

У комплект входить 6 унікальних об’ємних іграшок на ялинку з фанери:
-
Вишиванка;
-
Ялинка;
-
Сніжинка;
-
Кристал;
-
Зірка;
-
Мандарин.
Всі новорічні прикраси виготовлені за принципом конструктора, тому перед тим як оздоблювати ялинку, їх потрібно скласти. Проте для цього не потрібний клей чи спеціальні інструменти, а сам процес збору іграшки надзвичайно цікавий як дітям, так і дорослим
Набір оригінальних ялинкових прикрас ми пакуємо в дерев'яну коробочку з тематичним гравіруванням, або друком, щоб створити святковий настрій.

Наші новорічні набори стануть чудовим подарунком на зимові свята і допоможуть створити Вам дизайнерську ялинку і чарівну атмосферу вдома або на роботі.
Як замовити коробку оригінальних прикрас на ялинку?
Доставка по всій Україні
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 10 см |
| Диаметр | 10 см |
| Длина | 10 см |
| Цвет | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Gardenwood |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Виробник | Gardenwood |
| Спосіб пакування | Дерев''яна коробка з гравіровкою |
| Товари чи послуги | Товари |
- Цена: 800 ₴









Отправка с 26 мая 2026