Ялинкова прикраса з дерева 08, Дзвоник 2. 9 см. Обирай 6,12,24 іграшки - складай набір!

Ялинкова прикраса з березової фанери
Створи свій набір - обери 6, 12, 24 або 48 іграшок (каталог іграшок - тут ) у кошик, додайте коробочку (коробочки обирайте тут ) та отримайте набір ялинкових прикрас вже через 2 дні!
Або обирайте готові комплекти у розділі "Набори ялинкових прикрас".
Таож зверніть увагу на наші набори 3D - прикрас "Унікальні новорічні 3D - прикраси Gardenwood #1"
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 9 см |
| Діаметр | 9 см |
| Довжина | 9 см |
| Тип | Іграшки на ялинку |
| Користувальницькі характеристики | |
| Новорічні прикраси | Ялинкові прикраси |
| Товари чи послуги | Товари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴
- Спосіб упаковки: При замовленні 6, 12, 24 або 48 іграшок додайте до замовлення коробку та отримуйте готовий набір зібраний вами власноруч
