Ялинкова прикраса з дерева 12, Зіронька. 9 см. Обирай 6,12,24 іграшки - складай набір!

Ялинкова прикраса з березової фанери
Створи свій набір - обери 6, 12, 24 або 48 іграшок (каталог іграшок - тут ) у корзину, додайте коробочку (коробочки обирайте тут ) та отримайте набір ялинкових прикрас вже через 2 дні!
Або обирайте готові комплекти у розділі "Набори ялинкових прикрас".
Таож зверніть увагу на наші набори 3D - прикрас "Унікальні новорічні 3D - прикраси Gardenwood #1"
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 9 см |
| Диаметр | 9 см |
| Длина | 9 см |
| Тип | Игрушки на елку |
| Пользовательские характеристики | |
| Новорічні прикраси | Ялинкові прикраси |
| Товари чи послуги | Товари |
Информация для заказа
- Цена: 12 ₴
- Способ упаковки: При замовленні 6, 12, 24 або 48 іграшок додайте до замовлення коробку та отримуйте готовий набір зібраний вами власноруч
